Nowoczesne wyposażenie łazienki


biała muszla łazienkowe

Od kilku lat Polacy oszaleli na punkcie urządzania wnętrz, a co za tym idzie, w sklepach i salonach meblowych jest naprawdę bogaty wybór dosłownie wszystkiego. Nie inaczej jest zatem w salonach, które specjalizują się w sprzedaży sanitariatów takich jak muszle klozetowe, umywalki, bidety. Wyobraźnia projektantów nawet w tych sferach nie zna granic, zatem można kupić wyposażenie klasyczne lub o zupełnie nowym i zaskakującym designie.

Muszle klozetowe oraz inne sanitariaty

Przykładowo, nawet muszle klozetowe są coraz bardziej funkcjonalne i sprytne, a korzystanie z nich staje się wręcz intuicyjne. W tej materii do mistrzostwa doszli Japończycy, którzy wymyślili nawet śpiewające sedesy. I choć w naszej kulturze byłoby to co najmniej fanaberią, również i u nas można kupić naprawdę zaskakująco nowatorskie toalety.

Bidety

Jeżeli tylko powierzchnia łazienki lub samej toalety jest na tyle duża, że zmieści się tam również bidet, warto go również zainstalować. Bidety nie są u nas tak popularne jak na Zachodzie, jednak i w polskich domach pojawiają się coraz częściej. Bidet pomaga utrzymać higienę i jest naprawdę dobrym rozwiązaniem, dlatego warto mieć go u siebie w domu.

Wanny wolnostojące

Klasyczne wanny do zabudowy powoli zostają wypierane przez te wolnostojące, które wyglądają spektakularnie. Dzięki nim można stworzyć prawdziwy pokój kąpielowy, w którym zażywanie kąpieli to czysta przyjemność. Ich cena z roku na rok spada, dlatego już teraz zakup wanny wolnostojącej nie jest aż tak dużym obciążeniem, jak jeszcze kilka lat temu. Naprawdę, współczesna łazienka może być urządzona i gustownie i bardzo wygodnie.