Jak działa przycisk do WC, odciągający zanieczyszczone powietrze?


Niemal każdy chce, aby łazienka była wygodna i przyjemna w użytkowaniu. W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji szereg nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym funkcjonalność pomieszczenia wzrasta. Ciekawą opcją jest przycisk do spłuczki z odciągiem zanieczyszczonego powietrza. Z pewnością przypadnie on do gusty zwolennikom innowacyjnych technologii. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że jest to produkt dość drogi, a więc nie każdy może pozwolić sobie na jego zakup.

Jak działa przycisk do spłuczki z odciągiem?

Wiele osób uważa, że przycisk do spłuczki z odciągiem brudnego powietrza działa niczym klasyczny odświeżacz. Nic bardziej mylnego! Tego typu produkt nie maskuje nieprzyjemnych zapachów, a usuwa je. Na obudowie zewnętrznej znajduje się specjalny przycisk, który uruchamia system oczyszczający powietrze. Jego działanie opiera się na złożach węglowych.

Oczyszczone powietrze jest oczywiście bezwonne. Wdmuchiwane jest ono do pomieszczenia. Nie odbywa się to jednak tak, jak w przypadku wentylatora, który jedynie rozdmuchuje zanieczyszczone cząstki. Warto wspomnieć, że urządzenie pochłaniające zapachy nie wpływa negatywnie na wygląd pomieszczenia. Jest ono ukryte w ścianie.

Czy warto postawić na przycisk z odciągiem?

Przycisk do spłuczki z odciągiem – szeroki asortyment to idealna opcja do nowoczesnych pomieszczeń. Jest on niezawodny, a także żywotni. Złoża wymagają jednak systematycznej wymiany, ponieważ po czasie tracą one swoje właściwości.

Stosowanie przycisku z odciągiem sprawi, że wnętrze zawsze będzie świeże. Dodatkowym plusem jest brak konieczności stosowania odświeżaczy w aerozolu, co pozwala sporo zaoszczędzić.